Karin Konstantinovová je zakladatelkou a vlastníkem advokátní kanceláře TEMPUS. Je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy a patří mezi přední české odborníky na pracovní a korporátní právo, ochranu osobních údajů a oblast pojištění. Před založením advokátní kanceláře TEMPUS působila Karin řadu let jako advokátka a partnerka v pražských pobočkách několika předních mezinárodních kanceláří. Má bohaté zkušenosti s poradenstvím pro českou i zahraniční klientelu, a to také v oblasti zdanění, řešení sporů a trestního řízení. Karin také již od roku 2009 působí jako členka kárné komise České advokátní komory a pravidelně publikuje v odborných periodikách. Poskytuje právní služby v českém, anglickém a ruském jazyce.

Ondřej Sekanina je partnerem advokátní kanceláře TEMPUS, který se specializuje zejména na litigaci, arbitráž a právo nemovitostí. Je absolventem Právnické fakulty Karlovy university v Praze a absolvoval postgraduální studium na Tulane University v New Orleans, kde také rok pracoval v právním oddělení velké elektrárenské firmy. Před nastoupením do advokátní kanceláře TEMPUS působil v několika mezinárodních advokátních kancelářích a provozoval samostatnou praxi. Pracoval na několika mezinárodních investičních arbitrážích, ve kterých zastupoval jak investory tak hostitelské státy. Mezinárodní ochranu investic také několik let učil na Fakultě sociálních věd University Karlovy. Působí jako rozhodce na Rozhodčím soudě při Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR. Právní služby poskytuje v češtině a angličtině.

Martin Veselý je partnerem advokátní kanceláře TEMPUS, který se specializuje zejména na korporační právo, fúze a akvizice, restrukturalizace kapitálu a dluhu, poradenství při financování a obchodní právo. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a absolvoval postgraduální studium na Právnické fakultě Humboldtovy univerzity v Berlíně. Před nastoupením do advokátní kanceláře TEMPUS působil jako ředitel reprezentace švýcarské privátní banky, v několika mezinárodních advokátních kancelářích, včetně stáží v jejich německých pobočkách, a jako General Counsel v mezinárodní logistické skupině. Pracoval na několika akvizicích a divesticích společností, restrukturalizaci mezinárodní skupiny a syndikovaných bankovních financováních na dlužnické straně. Právní služby poskytuje v češtině, angličtině a němčině. Je členem poradního sboru lichtenštejnské privátní banky BENDURA BANK AG.

Pavel Hýla je absolventem Fakulty financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze a několika kurzů v oblasti oceňování majetku. Před nástupem do advokátní kanceláře TEMPUS působil v oblasti investičního bankovnictví u předních finančních institucí se zaměřením na obchodování na finančních trzích. Je držitelem makléřské licence obchodníka s cennými papíry. O problematice financí, finančních trhů a finanční matematiky přednáší na vysoké škole. V advokátní kanceláři TEMPUS se zaměřuje se na problematiku financí, insolvence a oceňování. Pavel hovoří česky, anglicky a německy.