Karin Konstantinovová je zakladatelkou a vlastníkem advokátní kanceláře TEMPUS. Je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy a patří mezi přední české odborníky na pracovní a korporátní právo, ochranu osobních údajů a oblast pojištění. Před založením advokátní kanceláře TEMPUS působila Karin řadu let jako advokátka a partnerka v pražských pobočkách několika předních mezinárodních kanceláří. Má bohaté zkušenosti s poradenstvím pro českou i zahraniční klientelu, a to také v oblasti zdanění, řešení sporů a trestního řízení. Karin také již od roku 2009 působí jako členka kárné komise České advokátní komory a pravidelně publikuje v odborných periodikách. Poskytuje právní služby v českém, anglickém a ruském jazyce.

Martin Veselý je partnerem advokátní kanceláře TEMPUS, který se specializuje zejména na korporační právo, fúze a akvizice, restrukturalizace kapitálu a dluhu, poradenství při financování a obchodní právo. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a absolvoval postgraduální studium na Právnické fakultě Humboldtovy univerzity v Berlíně. Před nastoupením do advokátní kanceláře TEMPUS působil jako ředitel reprezentace švýcarské privátní banky, v několika mezinárodních advokátních kancelářích, včetně stáží v jejich německých pobočkách, a jako General Counsel v mezinárodní logistické skupině. Pracoval na několika akvizicích a divesticích společností, restrukturalizaci mezinárodní skupiny a syndikovaných bankovních financováních na dlužnické straně. Právní služby poskytuje v češtině, angličtině a němčině. Je členem poradního sboru lichtenštejnské privátní banky BENDURA BANK AG.

Pavel Hýla je absolventem Fakulty financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze a několika kurzů v oblasti oceňování majetku. Před nástupem do advokátní kanceláře TEMPUS působil v oblasti investičního bankovnictví u předních finančních institucí se zaměřením na obchodování na finančních trzích. Je držitelem makléřské licence obchodníka s cennými papíry. O problematice financí, finančních trhů a finanční matematiky přednáší na vysoké škole. V advokátní kanceláři TEMPUS se zaměřuje se na problematiku financí, insolvence a oceňování. Pavel hovoří česky, anglicky a německy.